Showreel 2022

Zdar!

Je to tady nějaký mrtvý, říkáte si každé ráno, když první, co uděláte, že si natěšeně rozklikáváte True Lovers a čekujete, jestli tam něco nového nepřibylo? Jenže ono nic a tak to vypadá, že se nic neděje. Opak je ale pravdou a důvodem, že tam nic není, je to, že se toho děje hodně jako svině.

Co se tedy děje, že to vypadá, že se nic neděje? Tato rubrika nedisponuje přiléhavě slušivým slovíčkem v názvu, neboť termín „zakázky“ ve Vás jistě evokuje nutnost vykonávat zdlouhavou práci z důvodu mizerné finanční odměny. Avšak v animaci je všechno jinak – moje práce mne plní hřejivým štěstím, radostí i hrdostí a k tomu mne činí pohádkově bohatým! A tak tedy konečně přicházím nyní – skoro na sklonku své kariéry – s mým prvním showreelem, který Vám dávám jako dáreček. Časem si představíme jednotlivé drahokamy mého úsilí hezky pěkně zvlášť… Nyní se již ale pohodlně usaďte, ztlumte světla civilizace, povolte si šňůrku u svého saténového pyžámka, připravte si k ruce kýbl esenciálního olejíčku a příjemně si ve své pohovce pohovte…

PS.: Jo a založili jsme si firmu, zařizujeme studio, jmenujeme se DIVIZE, chystáme velký věci, ale hlavně a především – vyrábíme si poličky na vercajk! O tom ale až někdy příště! Tedy snad….

Váš Vojcek