O nás

Jsme tříčlenná umělecká skupina.

Vojtěch Kiss

Animátor, výtvarník a tvůrce komiksů. Studoval klasickou animovanou tvorbu ve Zlíně. Školu nedokončil, avšak započal zde pětiletou práci na autorském animovaném filmu Anatomie Pavouka (2014). Organizuje site-specific akci Noc Kostelů v Libotenicích. Spolupracoval jako animátor na několika krátkých i celovečerních projektech.
Portfolio

Marek Pokorný

Ilustrátor, animátor a komiksový autor. Navštěvoval kurz figurální kresby Borise Jirků a Radka Petřička a později vystudoval klasickou animaci ve Zlíně, kde mj. poznal Vojtěcha a Jana. Na společném webu True Lovers pravidelně vycházela jeho série Gobius Capito II. Se skupinou Ašta Šmé nakreslil komiksovou knihu Silnější než někdo z edice Nejisté domovy. S Vojtěchem Maškem a Markem Šindelkou vytvořili komiks Svatá Barbora.
Portfolio

Jan Saska

Animátor, výtvarník a tvůrce komiksů. Studoval na Výtvarné škole Václava Hollara a je dvojitým BcA. po studiu na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně (klasická animovaná tvorba) a FAMU (katedra animované tvorby). Na obou školách absolvoval studentským filmem Happy End (2010 a 2015). V roce 2012 vytvořil první komiks s postavou Hurikána.
Portfolio