Lubošova smrt je nyní ještě lepší!

Nic nenasere tak, jako když dostanete k smažáku málo tatarky. Nebo když dostanete blbě načepovaný pivo. Nebo pivo v kelímku. Nebo málo naloženej hermelín. Nebo když máte v polévce vlas. Nebo chlup?!

Věci by se měli dělat pořádně… Proto jsem se rozhodl po letech vrátit ke svému komiksu Lubošova smrt a trochu jej doladit.

Pojďme si v klidu pěkně bez spoilerování projet, co je u Luboše novýho. Přibyly nějaký kecy jako předmluva, pár žvástů na konec, ale především – nová krásná obálka!

Před tím – Po tom

Společenské klima trochu pokročilo, takže bylo nutno vyjít vstříc požadavkům korektnosti a udělat pár úprav v dialozích.

Před tím – Po tom

Před tím – Po tom

A konečně se dostáváme k tomu hlavnímu! Příběh dostal neuvěřitelných 18 zbrusu nových stránek bonusovýho materiálu! A nevyzradím nic konkrétního, když naznačím, že díky tomu se vyznění příběhu posouvá velice překvapivým směrem !!! No a součástí tohoto extra přídavku je například i tato skvělá vystřihovánka:

Tak si to pěkně vychutnejte, omalujte a podělejte se s námi o své dojmy/fotky vystřihovánek do komentů! Pokračování praso jízdy - v Mácháči!